Firma remontowa Katowice

Wykończenia wnętrz

Firma remontowa Ergatex prowadzi swoją działalność w Katowicach oraz Dąbrowie Górniczej, gdzie z powodzeniem zrealizowaliśmy już setki zleceń. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy z zaangażowaniem i starannością zajmą się wykończeniem wybranego wnętrza. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i chętnie podejmujemy się przygotowania nowatorskich projektów z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów oraz technik remontowania, jak na przykład dekoracyjnego zdobienia ścian.

Remonty

Przeprowadzane przez nas remonty uwzględniają szereg działań – od wymiany okien oraz drzwi, po kładzenie nowych podłóg czy przygotowywanie instalacji wodnych i elektrycznych. Aby móc spełnić wszystkie życzenia oraz podołać oczekiwaniom klientów, wykończenia wnętrz wykonujemy z dokładnością oraz trzymając się uzgodnionych wcześniej założeń. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będziemy korzystać tylko z wybranych materiałów oraz z użyciem ustalonych technik.

Sufity podwieszane oraz napinane

Nasze remonty mieszkań to także profesjonalnie przygotowane sufity podwieszane oraz napinane. Mieszkańcy Katowic oraz Dąbrowy Górniczej wielokrotnie korzystali z naszego wsparcia podczas planowania oraz realizacji tego nowoczesnego rozwiązania. Montujemy sufity podwieszane z systemem oświetlenia LED lub halogenowego, które będą nowoczesnym elementem każdego wnętrza. Nasza firma remontowa to zespół stale rozwijających się specjalistów, których celem jest stworzenie niebanalnych przestrzeni w domach klientów.