Remonty Dąbrowa Górnicza

Ergatex jest firmą cenioną za rzetelność przeprowadzanych prac remontowych oraz ich terminowość. Posiadamy ogromne doświadczenie w wykończeniach, remontach oraz wykonywaniu sufitów podwieszanych. Dąbrowa Górnicza oraz Katowice stanowią nasz główny obszar działania, ale podejmujemy się także zleceń na terenie okalających je miejscowości. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, iż można polegać na naszych usługach.

Wykończenia wnętrz

Nasza firma remontowa z powodzeniem realizuje nawet najbardziej śmiałe pomysły naszych klientów – od nietypowo ułożonych kafli, przez tworzenie ciekawej faktury na ścianach, na egzotycznie i nowocześnie wyglądających sufitach kończąc. Staramy się, aby oferowane przez nas wykończenia wnętrz prezentowały się rewelacyjnie oraz były spełnieniem marzeń naszych klientów. Podczas remontów korzystamy z nowoczesnych technik, które pozwalają na osiągnięcie świetnych efektów w domach i mieszkaniach.

Sufity podwieszane oraz napinane

Remonty, które wykonujemy w Dąbrowie Górniczej uwzględniają także sufity podwieszane i napinane – czyli nowoczesne rozwiązania pozwalające na manipulację bryłą pomieszczenia. Nasi specjaliści z powodzeniem mogą w nich zainstalować światłowody lub oświetlenie LED, tworząc z nich interesujące kompozycje na suficie. Oprócz walorów estetycznych, pełnią one również ważną funkcję – umożliwiają ukrycie różnorodnych instalacji.